Komplexní úklid Brno

Úklid DAMA BrnoDama úklid poskytuje velmi kvalitní úklid v Brně a okolí. Nabízíme našim klientům 12 let praxe v oboru, více jak 200 referencí, kvalitní zázemí, profesionální úklidové stroje, ekologické a atestované čisticí prostředky a spolehlivé pracovníky. Dama úklid Brno je dceřiná úklidová firma společnosti Awis úklid, která je certifikovaná dle ISO 9001:2001 a ISO 14001:2005 a vykonává úklidové práce na velmi vysoké úrovni.

 

Pro úklid v Brně volejte 725 251 536

 

Jste zde:   ÚVOD

Jaký úklid v Brně nabízíme


Portfolio námi poskytovaných služeb je velmi široké. Jsme moderní a flexibilní úklidová firma. Nabízíme téměř veškeré druhy úklidu. Specializujeme se na úklid kanceláří, domů, SVJ, družstev, administračních a komerčních budov, obchodních center, ale také například zdravotnických zařízení. Můžeme pro vás realizovat úklid jednorázový, ale stejně tak můžeme úklidové práce provádět v pravidelných intervalech.

V naší nabídce naleznete úklid průmyslových objektů, úklid průmyslovými stroji, úklid firem a kanceláří, úklid činžovních domů, generální a před-kolaudační úklid, čištění schodů a jejich následné voskování, strojové čištění podlah, garáží, hal a skladů, úklid zdravotnických zařízení a operačních sálů, mytí oken a výškové práce, voskování a renovace parket, čištění a obnovení koberců a mnoho dalších úklidových prací.

PRAVIDELNÝ ÚKLID BRNO

Pravidelný úklid je vhodný zejména pro ty, kteří chtějí své prostory udržovat v neustálé čistotě a hygieně. Úklid v pravidelných intervalech vám navíc přinese ekonomické řešení, protože stálým klientům poskytujeme na úklidové služby slevy a bonusy.

Pravidelný úklid například kanceláře obnáší 1 x týdně luxování, stírání prachu, vytírání podlahových krytin, stírání stolů a dostupných míst, úklid toalet, kuchyňky, popřípadě i koupelny, dodávka toaletního papíru a tekutých mýdel, vynášení odpadkových košů, vysávání koberců a mytí radiátorů. To vše již od 1.850 Kč měsíčně. Pro více informací nás kontaktujte.

 

  2013-01-21 102915


Rozpis pro pravidelný úklid bytového domu

Úklid prováděný v pravidelných intervalech nabízíme již od 1.650 Kč měsíčně. Neváhejte nás kontaktovat na 725 251 536, 511 447 441 nebo nám pošlete nezávaznou poptávku a my se s vámi spojíme.

Úklid zahrnuje 1x týdně
 • Zametení a vytření podlahy na mokro
 • Otírání madel, zábradlí a parapetů
 • Otření poštovních schránek
Úklid zahrnuje 2x měsíčně
 • Zametení přístupového chodníku k domu
 • Úklid vchodů budovy
 • Odstranění propagačních letáků
Úklid zahrnuje 1x měsíčně
 • Úklid výtahu a vytření jeho podlahy
 • Mytí osvětlení v domě
Úklid zahrnuje 2x ročně
 • Vnitřní i vnější čištění oken
 • Čištění rámů oken na chodbách

 

JEDNORÁZOVÝ ÚKLID BRNOgenerální úklid

Jednorázové či občasné úklidové práce jsou charakteristické zejména pro generální úklid, úklid po rekonstrukci, úklid po stavbě či před-kolaudační úklid. Může se však jednat také o úklid kanceláře, firmy nebo vašeho rodinného sídla. V případě rozsáhlejšího úklidu si vaše prostory nejprve obhlédneme, abychom se seznámili se všemi okolnostmi a rozsahem nečistot. Pokud potřebujete znát předběžnou cenu úklidových prací, můžete nahlédnout do našeho ceníku nebo nás kontaktovat pomocí on-line formuláře. Rádi vám vypracujeme cenovou kalkulaci vámi požadovaných úklidových prací.

 

Úklid s přehledem

2013-01-17 112418

Při úklidu využíváme námi vyvinutý elektronický kontrolní systém, do kterého má přístup jak zákazník, tak nás manažer. Díky tomu mají obě strany přehled o vykonaných pracích, časové náročnosti, použitých prostředcích i profesní atestaci pracovníků, a to 24 hodin denně. Používáním této technologie získáváme data pro náš další rozvoj a zákazník jistotu, že práce byla odvedena na 100%.

 

Čisto i v přírodě

Používáme výhradně certifikované čisticí prostředky šetrné k přírodě i lidskému zdraví. Náš pravidelně školený personál vykonává svou práci dle námi vyvinuté jednotné metodiky, včetně používání barevného kódování podle směrnic EU. Neustále se zamýšlíme nad tím, jak naší činností co nejméně zatěžovat přírodu.

 

 
uklid_2.jpg

Ceny úklidů

 • úklid kanceláře od 1.850 Kč / měs.
 • úklid domu od 1.650 Kč / měs.

Rychlý kontakt

DAMA, spol. s r.o.
Špitálka 122/33
Brno
PSČ 602 00

Pevná linka: 511 447 441
Mobilní telefon: 725 251 536
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Úklid domu

Úklid domu

Úklid kanceláře

Úklid kanceláře

Úklid zdravotnictví

Úklid nemocnice

Voskování parket

Voskování parket


DAMA EKO úklidAWIS úklid © 2016

Ekologický úklid - AWIS úklid - Úklid kanceláří - Úklid Bratislava