Úklidové služby a práce Praha, Brno
a Bratislava

Úklidové služby a práce BrnoSpecializujeme se na úklidové služby a úklidové práce v Brně a Jihomoravském kraji. Disponujeme profesionální úklidovou technikou, nabízíme široké spektrum služeb a prací v oblasti komplexního úklidu. Za 12 let praxe v tomto oboru vám můžeme nabídnout více jak 200 spokojených klientů.

Pro úklid v Praze volejte 602 777 287, Brno a Bratislava 725 251 536

Jste zde:   SLUŽBY

Jaké úklidové služby a práce nabízíme

Naše úklidová firma vám může nabídnout téměř jakékoliv úklidové služby. Jsme připraveni vyslechnout a zrealizovat jakékoliv vaše požadavky a přání. Úklidové služby provádíme dle vzoru naší mateřské společnosti Awis úklid, která provádí úklidové práce na velmi vysoké úrovni pod certifikací ISO 9001:2001 a ISO 14001:2005.

Pravidelné úklidové práce pro firmy a kanceláře

Pokud hledáte toho správného partnera pro pravidelný úklid vaší firmy nebo kanceláře, můžeme vám být v tomto směru nápomocni. Postaráme se o pravidelné úklidové služby v jakémkoliv rozsahu. Úklidové práce budeme provádět buď na základě vašich požadavků, nebo vám doporučíme a navrhneme úklidový plán dle našich vlastních zkušeností.

 

Pravidelné úklidové služby domů

Zajišťujeme pravidelné úklidové služby v panelových, činžovních a bytových domech. Váš dům můžeme uklízet pravidelně dle vašich potřeb nebo vám poradíme a navrhneme úklidový plán. Úklid domu zahrnuje vytírání společných prostor mokrým způsobem a do sucha, otírání madel, zábradlí a parapetů, otření poštovních schránek, úklid přístupového chodníku k domu a zápraží vchodu, likvidaci reklamních prospektů ze schránek, mytí výtahových prostor, čištění osvětlení, čištění oken na chodbách a společných prostorech apod.

 

Úklidové služby a práce pro správcovské firmy

Úklidové služby provádíme také pro správcovské firmy. Pokud jste firma, která poskytuje tyto služby, a potřebujete spolehlivého partnera pro úklid, poskytneme vám mimo úklidové práce také naše vybavení a zkušenosti. Můžete tak vašim klientům rozšířit portfolio vašich služeb o úklidové práce. Navíc našim stálým klientům poskytujeme slevy a bonusy. Neváhejte nás kontaktovat.

 

Úklidové práce ve zdravotnictví

K dalším úklidovým službám, které nabízíme, se řadí také úklid ve zdravotnictví. Jedná se o specializované úklidové práce s dodržováním těch nejpřísnějších pravidel. V první řadě dodržujeme a dbáme na křížovou kontaminaci přenosu bakterií mezi kontaminovaným a nekontaminovaným prostředím. To zajišťujeme především pravidelnou výměnou úklidových tkanin, jako jsou utěrky, podlahové hadry a mopy. Úklidové práce ve zdravotnictví řídíme dle nastaveného hygienického plánu, dodržujeme dezinfekční morálku, dodržujeme maximální možnou hygienu na sociálních zařízeních, používáme pouze vysoce kvalitní a prověřené čisticí prostředky a provádíme pravidelné kontroly. Uklízíme například pro nemocnici Na Františku v Praze.

 

Ostatní úklidové služby

  • Mytí oken a výškové práce
  • Strojové čištění garáží, hal a skladů
  • Čištění koberců a voskování parket
  • Chemické čištění a voskování schodů a podlah
  • Speciální úklid po deratizaci

 

Certifikované úklidové práce

Naše dceřiná úklidová firma Awis úklid, která provádí úklidové práce certifikované podle nejpřísnějších pravidel ISO 9001:2001 a ISO 14001:2005, je naším vzorem, který pomalu a jistě doháníme. Certifikace totiž klade důraz především na kvalitu provedených úklidových prací, ale také na ekologii životního prostředí. Předložíme vám reference a vypracujeme přesnou cenovou kalkulaci.

uklid.jpg

Ceny úklidů

  • úklid kanceláře od 1.850 Kč / měs.
  • úklid domu od 1.650 Kč / měs.

Rychlý kontakt

DAMA, spol. s r.o.
Špitálka 122/33
Brno
PSČ 602 00

Na Plzeňce 1236/4
Praha
PSČ 150 00

Stodolní 835/17
Ostrava
PSČ 702 00

Pevná linka: 511 447 441
Mobilní telefon: 602 777 287
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Úklid domu

Úklid domu

Úklid kanceláře

Úklid kanceláře

Úklid zdravotnictví

Úklid nemocnice

Voskování parket

Voskování parket


DAMA EKO úklidDAMA EKO úklid © 2016

Ekologický úklid - AWIS úklid - Úklid kanceláří - Úklid Bratislava