Komplexní úklidy Praha, Brno a Bratislava

Úklid Praha BrnoDama úklid poskytuje velmi kvalitní úklid v Praze, Brně, Bratislavě a okolí. Nabízíme našim klientům 12 let praxe v oboru, více jak 200 referencí, kvalitní zázemí, profesionální úklidové stroje, ekologické a atestované čisticí prostředky a spolehlivé pracovníky. DAMA EKO úklid je dceřiná úklidová firma společnosti Awis úklid, která je certifikovaná dle ISO 9001:2001 a ISO 14001:2005 a vykonává úklidové práce na velmi vysoké úrovni.

Pro úklid v Praze, Brně i Bratislavě volejte 725 873 233

 

Jste zde:   ÚVOD

Úklidové služby a úklidové práce v Praze, Brně a Bratislavě nabízíme


Portfolio námi poskytovaných služeb je velmi široké. Jsme moderní a flexibilní úklidová firma. Nabízíme téměř veškeré druhy úklidu. Specializujeme se na úklid kanceláří, domů, SVJ, družstev, administračních a komerčních budov, obchodních center, ale také například zdravotnických zařízení. Můžeme pro vás realizovat úklid jednorázový, ale stejně tak můžeme úklidové práce provádět v pravidelných intervalech.

V naší nabídce naleznete úklid průmyslových objektů, úklid průmyslovými stroji, úklid firem a kanceláří, úklid činžovních domů, generální a před-kolaudační úklid, čištění schodů a jejich následné voskování, strojové čištění podlah, garáží, hal a skladů, úklid zdravotnických zařízení a operačních sálů, mytí oken a výškové práce, voskování a renovace parket, čištění a obnovení koberců a mnoho dalších úklidových prací.

PRAVIDELNÝ ÚKLID PRAHA, BRNO a BRATISLAVA

Pravidelný úklid je vhodný zejména pro ty, kteří chtějí své prostory udržovat v neustálé čistotě a hygieně. Úklid v pravidelných intervalech vám navíc přinese ekonomické řešení, protože stálým klientům poskytujeme na úklidové služby slevy a bonusy.

Pravidelný úklid například kanceláře obnáší 1 x týdně luxování, stírání prachu, vytírání podlahových krytin, stírání stolů a dostupných míst, úklid toalet, kuchyňky, popřípadě i koupelny, dodávka toaletního papíru a tekutých mýdel, vynášení odpadkových košů, vysávání koberců a mytí radiátorů. To vše již od 1.850 Kč měsíčně. Pro více informací nás kontaktujte.

 

  2013-01-21 102915


Rozpis pro pravidelný úklid bytového domu

Úklidprováděný v pravidelných intervalech nabízíme již od 1.650 Kč měsíčně. Neváhejte nás kontaktovat na 725 873 233 nebo nám pošlete nezávaznou poptávku a my se s vámi spojíme.

Úklid 1x týdně zahrnuje

  • Zametení a vytření podlahy na mokro
  • Otírání madel, zábradlí a parapetů
  • Otření poštovních schránek

Úklid 2x měsíčně zahrnuje

  • Zametení přístupového chodníku k domu
  • Úklid vchodů budovy
  • Odstranění propagačních letáků

Úklid 1x měsíčně zahrnuje

  • Úklid výtahu a vytření jeho podlahy
  • Mytí osvětlení v domě

Úklid 2x ročně zahrnuje

  • Vnitřní i vnější čištění oken
  • Čištění rámů oken na chodbách

 

 

 

JEDNORÁZOVÝ ÚKLID PRAHA, BRNO a BRATISLAVAgenerální úklid

Jednorázové či občasné úklidové práce jsou charakteristické zejména pro generální úklid, úklid po rekonstrukci, úklid po stavbě či před-kolaudační úklid. Může se však jednat také o úklid kanceláře, firmy nebo vašeho rodinného sídla. V případě rozsáhlejšího úklidu si vaše prostory nejprve obhlédneme, abychom se seznámili se všemi okolnostmi a rozsahem nečistot. Pokud potřebujete znát předběžnou cenu úklidových prací, můžete nahlédnout do našeho ceníku nebo nás kontaktovat pomocí on-line formuláře. Rádi vám vypracujeme cenovou kalkulaci vámi požadovaných úklidových prací.

 

Úklid s přehledem

2013-01-17 112418

Při úklidu využíváme námi vyvinutý elektronický kontrolní systém, do kterého má přístup jak zákazník, tak nás manažer. Díky tomu mají obě strany přehled o vykonaných pracích, časové náročnosti, použitých prostředcích i profesní atestaci pracovníků, a to 24 hodin denně. Používáním této technologie získáváme data pro náš další rozvoj a zákazník jistotu, že práce byla odvedena na 100%.

 

Čisto i v přírodě

Používáme výhradně certifikované čisticí prostředky šetrné k přírodě i lidskému zdraví. Náš pravidelně školený personál vykonává svou práci dle námi vyvinuté jednotné metodiky, včetně používání barevného kódování podle směrnic EU. Neustále se zamýšlíme nad tím, jak naší činností co nejméně zatěžovat přírodu.

 

 

 

 

Chci více informací
Jméno a příjmení (*)
Neplatný Vstup
Telefon (*)
Neplatný Vstup
Email (*)
Neplatný Vstup
Vaše zpráva
Neplatný Vstup
Opište kód (*) Opište kód
Neplatný Vstup

 

Úklid domu

Úklid domu

Úklid kanceláře

Úklid kanceláře

Úklid zdravotnictví

Úklid nemocnice zdravotnictví

Voskování parket

Voskování parket


DAMA EKO úklidDAMA EKO úklid © 2020

Ekologický úklid - AWIS úklid - Úklid kanceláří - Úklid Bratislava