Ceník úklidových služeb

Ceník úklidových služebNabízíme vám kvalitu za velmi přijatelné ceny. Naše úklidová firma provádí úklidové služby téměř jakéhokoliv charakteru. Cena úklidových služeb se odvíjí od přesné specifikace a vašich požadavků, ale také od rozsahu prací. V případě pravidelné a stálé spolupráce poskytujeme našim klientům slevy a bonusy. Neváhejte se na ně zeptat.

 

Pro upřesnění ceny úklidu pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jste zde:   CENY

Cena úklidu dle zaměření

Nahlédněte pro vaši představu, kolik stojí úklidové služby. Potřebujete-li více informací o cenách, kontaktujte nás a my vám vypracujeme kalkulaci na konkrétní požadované služby.

 

Potřebujete uklidit doma před/po nějaké akci? Čekáte návštěvu či jen uvítáte pomocnou sílu?

Zajistíme vám kvalifikovanou pracovnici za 150,-/hod.! Volejte ještě dnes!

 

Cena pravidelného úklidu kanceláří od 1.850 Kč

Cena pravidelného úklidu kanceláře již od 1.850 Kč za měsíc. Cena zahrnuje luxování, setření podlahových krytin, vynesení odpadků, setření stolů a dostupných míst do výšky 1,5 m, úklid kuchyňky, wc a případně i koupelny, doplnění toaletních potřeb (pytlíky do košů, tekuté mýdlo, toaletní papír, aromatické prostředky apod.). Dále úklid může zahrnovat také praní záclon, závěsů, ubrusů a utěrek, ale také čištění koberců mokrou cestou apod.

 

Cena pravidelného úklidu domu od 1.650 Kč

Budeme pro vás pravidelně uklízet váš dům, ať už se jedná o panelový nebo činžovní. Cena pravidelného úklidu domu se pohybuje již od 1.650 Kč za měsíc. Za tuto cenu pro vás budeme 1x týdně zametat a vytírat na mokro, otírat parapety, madla a zábradlí, otírat poštovní schránky, 2x měsíčně uklidíme zápraží vchodů domu, odneseme letáky a prospekty ze schránek, 1x měsíčně umyjeme osvětlení a výtah, 2x ročně umyjeme okna a rámy oken ve společných prostorách.

 

Cena pravidelného úklidu domácnosti od 1.600 Kč

Cena pravidelného úklidu domácnosti již od 1.600 Kč za měsíc. Cena zahrnuje luxování, setření podlahových krytin, vynesení odpadků, setření prachu na volně dostupných místech do výšky 1,7 m, ošetření nábytku prostředkem, úklid kuchyně, WC i koupelny, doplnění toaletních potřeb ze zásob objednatele (pytlíky do košů, tekuté mýdlo, toaletní papír, aromatické prostředky apod.). Úklid může zahrnovat i žehlení a praní prádla. 1x ročně mytí oken a rámů nebo kompletní čištění koberců. Ekologicky šetrné čistící prostředky můžeme dodávat od našich ověřených dodavatelů za výhodné ceny.

 

Cena dalších úklidových služeb

Úklid domu

Úklid domu

Úklid kanceláře

Úklid kanceláře

Úklid zdravotnictví

Úklid nemocnice zdravotnictví

Voskování parket

Voskování parket


DAMA EKO úklidDAMA EKO úklid © 2020

Ekologický úklid - AWIS úklid - Úklid kanceláří - Úklid Bratislava