Nový OZ

Do našeho teamu jsme přijali nového zaměstnance Erika Belobrada, který bude zajišťovat poptávky a obchodní konzultace. Neváhejte se o na cokoliv zeptat, určitě se Vám bude velice rád věnovat.

2017-07-24 110541

Před kolaudační úklid GEMO – SUOMI Hloubětín

Pro našeho stávajícího klienta, pro kterého zajišťujeme, jak před kolaudační úklidy, tak i pravidelné úklidy během výstavby objektů, klient je s naší prací spokojen a my pevně věříme, že je to i díky poctivému a férovému jednání.

yit-hloubetin-cam01-hd

ORDYS a nová spolupráce

Pro našeho nového klienta ORDYS provádíme před kolaudační úklid domova seniorů, před posledními úpravami. Klient je s naší prací velice spokojený a my pevně věříme, že spolupráce tímto ještě nekončí.

04382 01

Jednorázové úklidy

Spousty lidí volají k nám do firmy a ptají, jak je to s menšími jednorázovými úklidy, jako společnost rádi pomůžeme Váš problém vyřešit, jsou však stanovené minimální fin. Limity, podle kterých se řídíme, u jednorázových úklidů, je to vždy 2 900,- Kč, samozřejmě se to netýká již probíhající spolupráce v dlouhodobějším měřítku.

gdhjdt

ZŠ Meteorologická

Opět jsme vyhráli výběrové řízení, které se týkalo základní školy, jedná se o další z řady našich oblíbených spoluprací, již se nám podařilo vyhrát několikátou zakázku a pevně věříme, že rozhodující faktor nebyla jen cena, ale jak předchozí zkušenost, tak i kvalita práce.

14343 max

Pavouci

Pokud máte problém s pavouky, je tu ideální řešení, nechte si od nás provést postřik proti pavoukům, ale i jinému hmyzu, postřik je celkem účinný a vydrží několik měsíců. Tím se ani nemusí tolik investovat do generálních úklidů, nebo neustálého sundávání pavučin. 

BMA32f258 priprava1

Nová refenrce 

Do našeho portfolia klientů můžeme přivítat nového klienta Botič o.p.s, těší nás že můžeme i touto cestou pomíhat neziskovkám. 

logo ops bar 1000

 

Garáže

 

Strojové čištění garáží dozrálo do poloviny roka to je jeden z nejideálnějších dnů na strojové čištění, je zejména z důvodu letního provozu a spoustu dovolených, garáže v této době většinou bývají prázdné a tak se nemusíme bát, že se úklid bude týkat pouze poloviny míst.

P5170044

 

Pravidelné úklidy

 

naše společnost se hlavně zaměřuje na pravidelné úklidy, které provádí již více jak 20 let, je základ naší práce, proto máme jak informční WEB, tak kontrolní systém úklidu. Bez těchto dvou jistících věcí, by jsme nikdy nedosáhli takového úspěchu, má Vaše úklidová firma, kvalitní kontrolory, nebo aplikace v telefonu? 

 175x175bb

Úklidy reprodukčních center

 

Nově jsme zaznamenali nárůst poptávky po pravidelném úklidu i v reprodukčních centrech s radostí můžeme říct, že ke spokojenosti klientu provádíme pravidelný úklid několika nově vzniklých center, tato skutečnost nás velice těší a budeme se snažit tuto úroveň dlouhodobě udržet.

768903

 

 

Saunia s.r.o. 

 

 

Nový klient zvučného jména Saunia s.r.o., se objevil v našem portfoliu, ktré tak nabírá na obrátkách, vrlice děkujeme za možnost uklízet v saunii. 

sys media 11753

 

 

Strojové čištění všeho druhu

 

Víte co je nejlepší na dlouhodobě zašlou špínu? Strojové čištění, by Vám řekli i malé děti .). Zkuste poptat u naší společnosti strjové čištění, které Vám rádi zařídíme. 

05

Mytí oken

 

Na Poliklinice Prosek, provádíme pravidelné mytí oken jendou ročně, klient je s prací velice spokojený a všechno tento rok opět proběhlo bez problémů. 

poliklinika

Rosteme a sním i naše pobočky

 

Pobočka v Praze se již rozšířila o další dva členy našeho teamu. 

goodbye team

 

Úklid bytu

 

Přemýšleli jste někdy o tom, že by jste si nechali pravidelně uklízet vaší domáctnost, nebo bude všechno připravené, tak jak by jste si přáli od vašich dětí, ale oni ne a ne udělat. Zkuste poptat u naší společnosti pravidelný úklid domáctnosti. 

home123

 

Nová reference - Domov Sue ryder

 

 

 

Pro našeho nového provádíme pravidlený úklidový servis, těšíme se z nové započaté spolupráce a doufáme, že všechno bude probíhat podle vašich představ. 

SUE

 

Nová reference - MAXIMA pojišťovna

 

 

 

Naše společnost zahájila novou spolupráci ohledně úklidu, zaměřujeme se na kvalitní úklidový servis pro celou pobočku na praze 2. 

logo maxima

 

Potřebujete uklidit jednorázově,

 

 

 

Naše společnost, poskytuje jednorázové úklidy všeho druhu, které se zaměřují hlavně na generální úklidy a strojové čištění. V této oblasti máme spoustu zkušeností a rádi vám zpracujeme cenovou nabídku. 

jednorazovy-uklid-brno

 

 

 

Životní prostředí

 

Naše pobočka v Brně, se také rozhodla přejít na ekologickou řasdu prostředků od zančky Reak Green clean, není to poprvé co tato značka zvítala do našeho sortimentu prostředků, snažíme se po nějaké době prostředky obměňovat zejména i kvůli desinfekčního plánu. 

real-gren-clean-spolu

 

Vosky a podlaha

 

Neexistuje nic lepšího, než rozhodnutí, že si necháte navoskovat podlahu. Opravdu voskování podlahy je zaručenou ochranou podlahy a rozhodně Vám prodlouží její životnost. Myslím, že ať už se podlaha nachází kdekoliv, je pro nás všechny stejně důležitá její údržba, než její následná výměna. 

02-Podlahy-61

 

Kanceláře a jejich úklid

 

Pravidelný úklid kanceláří, je služba kterou poskytujeme již řadu let, ale neomezujeme se pouze na kanceláře, ale i na ostatní pravidelné úklidy, jako jsou pravidlené úklidy škol, nebo ve zdravotnictví, domovů pro seniory atd... Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou pravidelného úklidu. 

AB457825 DIAMANT

 

Speciální úklidy

 

Naše společnost ze zabývá speciálními úklidy, které provádí na objednávku a po obhlédnutí prostor, které se takového úklidu týkají. Můžeme s radostí říci, že si držíme vysoký standart spokojenosti klientů který dosauje kolo 90%, toto měřítko máme hlavně díky klientům, kteří nám píší zpětnou vazbu na provedené práce na předávací protokol, který je součastí každé jednorázové akce. 

597916.295x221

 

 

Sluníčko 

 

Konečně se nám ukázala trocha sluníčka, které je velice příjemné, nicméně námosvětluje nepříjemné místa u nás doma. Nechce se Vám uklízet, tak si zkuste objednat úklidvoou firmu, která všechno uklidí. 

Jarní akce

 

Plošina

 

Výškové práce většinou provádíme zejména z plošiny, kdy se staráme o správný chod všeho co je potřba, pravidelného čištění oken, nebo mytí fasády, či odstraňování poletů. Zkuste nám sdělit Váš problém a my se Vám pokusíme poradit. 

sghzjt

 

Koberce

 

Strojové čištění koberců se může dělat několika způsoby, ale ten nejeefektivnější je strojové čištění pomocí extraktoru a případně kotoučového stroje, který zaručí postavení chlupů, které se vážou na všechny ostatní. Je tedy vždy potřeba zvolit sprvny postup na správnou skvrnu. 

11931200 popup

 

Garážové stání

 

Máte po zimě špinavé garáže? Neváhejte nám zavolat a my Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku, které bude odpovídat vašim požadavkům, ná školený personál si poradí skoro se vším na co se dá v garážích narazit, zkuste nás tedy kontaktovat. 

1

 

Jaro za dveřmi

 

Za okny nám opět vykukuje sluníčko, ale i to nám dává na znamení, že bude potřeba uklidit. Díky sluníčku, krásně vidíme místa, na které tak rádi zapomínáme. Nechce se Vám do úklidu, nebo na něj nemáte čas, neváhejte kontaktovat, naše obchodní zástupce, kteří se s vámi spojí a rádi Vám vytvoří cenovou nabídku, šitou přímo vám na míru.

Jaro

Na co stroj?

 

Po zimě je vždy co uklízet, bohužel ne vždy se jedná jen o prach, který stačí setřít, ale i o špínu, která se stihla vsáknout hluboko do koberce, dlažby, schodiště. Strojové čištění je ideální variantou jak na dlouhodobě zašlou špínu, nebo jak se vypořádat s kobercem, který nám začíná ztrácet barvu. Kontaktujte naše obchodní oddělení DAMA EKO úklid.

Vosky

Okna, okna a zase okna

 

Přichází ideální čas na mytí oken, s mytím oken máme mnoho let zkušeností a za tu dobu jsme umyli již desetitisíce metru čtverečních. Zkuste využít naše služby v oblasti úklid a to konkrétně mytí oken, naše společnost DAMA EKO úklid, je všestrannou firmou s širokým zázemím, úklidových oblastí.

Okna

Společné prostory domu

 

Nehledejte firmu na úklid domu, již jste jí našli, naše společnost se řadí mezi největší úklidové firmy v oblasti úklidu domů a společných prostor BD nebo SVJ, zkuste nás poptat a zkusit si nechat vysvětlit všechny naše služby a postupy. 

domaci-servis

Hotely a pravidelný úklid

 

Naše společnost DAMA EKO úklid, se zaměřuje i na pravidelný úklid hotelů a apartmánů, zajistíme komplexní správu úklidových prací a dalších hygienických materiálů, které jsou zapotřebí k chodu hotelu. naše společnost disponuje kvalitním a zaškoleným personálem, který prochází každý rok individuálním školením, věříme že i tento přístup přispívá k lepšímu servisu našich služeb, které jsou opravdu specifické klient od klienta. Neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení s poptávkou

Hotel

 

 

Využítí páry

 

Již několikrát, jsme zde psali o parním čištění jeho výhodách a efektivnosti, která z toho plyne, neváhejte vyzkoušet parní čištění, aktuálně dáváme 20% slevu na parní čištění do konce únoru 2017, jsme přesvědčeni, že parní čištění má budoucnost, nejen v oblasti úklidu domácností., ale i v oblasti úklidu kanceláří a průmyslového čištění. Jedná se o velice účinnou cestu, jak vše řádně vyčistit. Zpravidla jde většinou o poslední možné řešení, než dojde k výměně materiálu. 

sunrise-1460243 960 720

 

Pavcouci pryč!

 

 

Vadí Vám pavouci? Máme pro Vás řešení, deratizační postřik před jarním a letním obdobím, tento postřik Vás zbaví veškerých nepohodlných škůdců, a chrání jako prevence před vrácením škůdců do starých a osvědčených míst. Tento postřik není člověku nijak nebezpečný, dá se tedy aplikovat za plného provozu například ve společných prostorech domu. 

fwdfsfe

 

Nechat si uklidit domáctnost? 

 

 

Naše spolešnost v poslední době zaznamenala velký zájem o naše služby v oblasti úklidu domácností, chtěli bychom zde zodpovědět několi základních dotazů. Prostředky na mytí si může klient dodávat sám, pokud mu to tak vyhovuje, samozřejmě toto se zohledňuje při vytváření nabídky. Dále poskytujeme výpis z TR, pro větší jistotu u našich klientů. Máme jak české, tak i zahraniční pracovníky, kteří mají bohaté zkušenosti v oblastech úklidu. 

Dotreht

 

 

 

Vánoce jsou tady

 

Nevíte co dát pod stromeček. Nemáte představu, jak dlouho by takový úklid bytu mohl trvat, domluvme se tedy jaký počet hodin chcete darovat a my Vám připravíme dárkový poukaz. Díky tomuto poukazu, můžeme potom s klientem domluvit další postup, jestli mu stačí tento počet hodin, nebo by je chtěl případně rozšířit. 

 

vanoce-x

Úklid sněhu

 

Naše společnost mimo jiné provádí i úklid sněhu, potřebujete k pravidelnému úklidu úklid chodníku, zajištění posypového materiálu, nebo jiné chemie, obraťte se na naší společnost a my Vám rádi, vše zajistíme. 

 

197611-original1-2nteq

Klidné Vánoce

 

Blíží se nám Vánoce a s tím i spojený předvánoční stres, nestíháte si doma uklidit, ale máte rádi čistotu a pořádek? Zkuste Nás oslovit na naše kontaktním formuláři, který je zde na našich stránkách k dispozici, naši pracovníci jsou velice zkušení v oblasti úklidových služeb i strojového čištění. 

tttt

 

 

 

Novoroční oslavy

 

Máte bar či restauraci a nevíte si rady na nový rok s úklidem? Zkuste kontaktovat naší firmu, která se vše zajistí, jak noční úklid, tak denní úklid, vše zavezeme i včetně prostředků a úklidových strojů. Náš obchodní zástupce Vám rád zpracuje nabídku, dle vaši specifikací. 

bordel

 

 

DAMA úklid

 

Hledáte novou úklidovou firmu, kterou na schůzce nezajímají pouze m2, podle kterých si vypočítají cenu, ale následná spolupráce je evidentně podhodnocená a neodpovídá Vaším představám, nechce si od nás udělat cenovou nabídku a míru, tak jak si úklid představujete, rádi s Vámi, vše probereme a na základě vaší představy, Vám vypracujeme cenovou nabídku šitou na míru. Úklid nás baví, proto se snažíme dělat takové cenové nabídky, které kladou důraz na kvalitu úklidu. 

eko

 

 

 

 

Voskování je naše vášeň

 

Naše společnost provádí voskování a strojové čištění podlahy, máme v této oblasti bohaté zkušenosti a Rádi Vám nabídneme, veškeré informace, které by Vás případně zajímali, neváhejte tedy kontaktovat naše obchodní zástupce, kteří Vám rádi všechno vysvětlí.  

podlahy-1

 

 

Vosky a stroje

 

Strojové čištění provádíme již řadu let, máme sním bohaté zkušenosti, zejména se strojovým čištěním schodiště a PVC. Jako další důležitá součást strojového čištění je voskování, voskování Vám pomáhá ochránit podlahu, ať už je jakéhokoliv druhu, naše společnost rozhodně doporučuje strojové čištění a voskování podlahy, před zimou. 

 

renovace podlah4 1

 

Výhody ´parního čištění

 

Výhody parního čištění jsou zejméne pro alergiky, pára díky své vysoké teplotě, která může dosahovat až 170 stupňů Celsia, odstraňuje veškeré bakterie a tyto nepříjemné microorganismi. Neváhejte nás kontaktovat a doluvit si schůzku s naším obchodním zástupcem, který Vám vše zajístí.  

 

steam power 702x220

 

Generální úklidy bytů, domů a kanceláří

 

Pře Vánocemi, bude veliká poptávka po generálních úklidech, je tedy potřeba vše objednat dostatečně dopředu, proto se na nás neváhejte obracet s poptávkou, každý náš obchodní zástupce, Vám rád vypracuje kvalitní cenovou nabídku na míru.

 

generálníúklid

 

Kdy můžeme mít okna? 

 

Dají se mýt okna i tyto roční podmínky? ano, tato otázka se nám v posledních dnesch velice mnnoží, s radostí můžeme každému z Vás říci, že okna se myjí celoročně, pouze jen když teplota klesne pod 1. Stupeň Celsia, můsíme vyčkávat na příznivější teplotní podmínky. Zksute nás poptat na našem online fomruláři. 

 

window-washing-1024x347

 

Zima je za dveřmi

 

Již se nám pomalu blíží zima, čas sněhů, dešťů a bláta. Jestli stále nemáte zajištěný váš pravidelný úklid, je možná na čase s tím něco začít dělat. Naše společnost se zabývá pravidelným úklidem, domů, kanceláří, showroomů, společných prostor obchodních center, garáží či dalšími speciálními úklidy. 

 

light-828547 960 720

 

 

Úklid garáží

 

Strojové čištění garáží je opět aktuální, díky tomu, že se nám blíží zimní sezóna jak víme sůl je opravdu nepříjemný protivní, není nic horšího, než když vystoupíte z auta po tom, když jste se vyhnuli veškerým záludnostem, které číhají na každém rohu, a vystoupíte v garáži u sebe doma do koncentrované kaluže soli. Zkuste tomu předejít pravidelným úklidem kanceláří. 

 

Garáže

 

 

Koberce a strojové čištění

 

Strojové čištění koberců, jedná se opravdu o velice efektivní čištění koberců a jejich renovaci, nejenom, že se kobercům opět vrátí barva, ale extrakčním mytí a jejich impregnací, se dají chránit před zátěží, které budou vystaveny v období zimy.

 

koberce

 

 

Pravidelný úklid

 

Naše společnost se specializuje na pravidelný úklid kanceláří, které provádíme, více jak dvanáct let, máme bohaté zkušenosti v této činnosti a jsme velice přizpůsobivý. Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou na pravidelný úklid kanceláří. 

 

clean-571679 960 720

 

 

 

Úklid domu

Úklid domu

Úklid kanceláře

Úklid kanceláře

Úklid zdravotnictví

Úklid nemocnice zdravotnictví

Voskování parket

Voskování parket


DAMA EKO úklidDAMA EKO úklid © 2020

Ekologický úklid - AWIS úklid - Úklid kanceláří - Úklid Bratislava