Úklidové služby a práce Praha, Brno
a Bratislava

Úklidové služby Praha BrnoSpecializujeme se na úklidové služby a úklidové práce v Brně a Jihomoravském kraji. Disponujeme profesionální úklidovou technikou, nabízíme široké spektrum služeb a prací v oblasti komplexního úklidu. Za 12 let praxe v tomto oboru vám můžeme nabídnout více jak 200 spokojených klientů.

Pro úklid v Praze, Brně i Bratislavě volejte 725 873 233

Jste zde:   SLUŽBY

Jaké úklidové služby a práce nabízíme

Naše úklidová firma vám může nabídnout téměř jakékoliv úklidové služby. Jsme připraveni vyslechnout a zrealizovat jakékoliv vaše požadavky a přání. Úklidové služby provádíme dle vzoru naší mateřské společnosti Awis úklid, která provádí úklidové práce na velmi vysoké úrovni pod certifikací ISO 9001:2001 a ISO 14001:2005.

 

Pravidelné úklidové práce pro firmy a kanceláře

Pokud hledáte toho správného partnera pro pravidelný úklid vaší firmy nebo kanceláře, můžeme vám být v tomto směru nápomocni. Postaráme se o pravidelné úklidové služby v jakémkoliv rozsahu. Úklidové práce budeme provádět buď na základě vašich požadavků, nebo vám doporučíme a navrhneme úklidový plán dle našich vlastních zkušeností.

 

Pravidelné úklidové služby domů

Zajišťujeme pravidelné úklidové služby v panelových, činžovních a bytových domech. Váš dům můžeme uklízet pravidelně dle vašich potřeb nebo vám poradíme a navrhneme úklidový plán. Úklid domu zahrnuje vytírání společných prostor mokrým způsobem a do sucha, otírání madel, zábradlí a parapetů, otření poštovních schránek, úklid přístupového chodníku k domu a zápraží vchodu, likvidaci reklamních prospektů ze schránek, mytí výtahových prostor, čištění osvětlení, čištění oken na chodbách a společných prostorech apod.

 

Úklidové služby a práce pro správcovské firmy

Úklidové služby provádíme také pro správcovské firmy. Pokud jste firma, která poskytuje tyto služby, a potřebujete spolehlivého partnera pro úklid, poskytneme vám mimo úklidové práce také naše vybavení a zkušenosti. Můžete tak vašim klientům rozšířit portfolio vašich služeb o úklidové práce. Navíc našim stálým klientům poskytujeme slevy a bonusy. Neváhejte nás kontaktovat.

 

Úklidové práce ve zdravotnictví

K dalším úklidovým službám, které nabízíme, se řadí také úklid ve zdravotnictví. Jedná se o specializované úklidové práce s dodržováním těch nejpřísnějších pravidel. V první řadě dodržujeme a dbáme na křížovou kontaminaci přenosu bakterií mezi kontaminovaným a nekontaminovaným prostředím. To zajišťujeme především pravidelnou výměnou úklidových tkanin, jako jsou utěrky, podlahové hadry a mopy. Úklidové práce ve zdravotnictví řídíme dle nastaveného hygienického plánu, dodržujeme dezinfekční morálku, dodržujeme maximální možnou hygienu na sociálních zařízeních, používáme pouze vysoce kvalitní a prověřené čisticí prostředky a provádíme pravidelné kontroly. Uklízíme například pro nemocnici Na Františku v Praze.

 

Ostatní úklidové služby

  • Mytí oken a výškové práce
  • Strojové čištění garáží, hal a skladů
  • Čištění koberců a voskování parket
  • Chemické čištění a voskování schodů a podlah
  • Speciální úklid po deratizaci

 

Certifikované úklidové práce

Naše dceřiná úklidová firma Awis úklid, která provádí úklidové práce certifikované podle nejpřísnějších pravidel ISO 9001:2001 a ISO 14001:2005, je naším vzorem, který pomalu a jistě doháníme. Certifikace totiž klade důraz především na kvalitu provedených úklidových prací, ale také na ekologii životního prostředí. Předložíme vám reference a vypracujeme přesnou cenovou kalkulaci.

Úklid domu

Úklid domu

Úklid kanceláře

Úklid kanceláře

Úklid zdravotnictví

Úklid nemocnice zdravotnictví

Voskování parket

Voskování parket


DAMA EKO úklidDAMA EKO úklid © 2020

Ekologický úklid - AWIS úklid - Úklid kanceláří - Úklid Bratislava